Stránky věnované zejména fotografiím památek a zajímavých míst města Krnova a jeho okolí - Bruntálska, Opavska, Jesenicka a polského pohraničí. Najdete zde však fotografie i jiných vzdálenějších míst, která jsem navštívil.
Stránky Vám mohou posloužit jako inspirace k návštěvě našeho regionu. Můžete navštívit také na Facebooku.

Koupaliště - Město Albrechtice

15. srpna 2009 v 22:15 | P.K. |  Fotovýpravy okolí
S koupáním na Krnovsku to není žádná sláva. Už pryč jsou doby, kdy jsme se koupali na Balatonu (Petrův rybník) nebo v řece. Dnes by do rybníka vlezl málokdo, tak už zbývají jen veřejná koupaliště nebo bazén na zahradě. Krnovské koupaliště se svou ledovou vodu není pro nás žádným velkým lákadlem, ikdyž při tropických teplotách mnohdy praská ve švech. Prostě Krnov by si zasloužil něco jako aquapark nabízející jak venkovní koupání tak vnitřní, samozřejmě s ohřevem a nějakými těmi atrakcemi. No, ale na to si asi budeme muset ještě počkat, navíc doba těmto projektům zrovna nepřeje. Kde se tedy slušně okoupat? Myslím, že dobrou volbou je koupaliště v Městě Albrechtice, které má ohřev vody pomocí kolektorů, brouzdaliště se skluzavkou pro děti a vodní hřib. Že je to málo? Ale za třicet korun za vstup to myslím stačí, ne? Na fotografiích můžete posoudit sami. Byli jsme tam ve všední prázdninový den a nikde ani živáčka. Co víc si přát? 


Komentáře

1 JakubCh JakubCh | Web | 16. srpna 2009 v 1:12 | Reagovat

To máte fajn, Havířov je na tom trošku jinak - máme super koupaliště. Já tam ale nebyl ani jednou a nikdo mě tam nedostane - je totiž podle referencí kolegů tak narvané, že si člověk prostě nezaplave, takže snad jedině na očumování holek, což mě zas tak moc nebere :) a navíc, se svojí postavou frekventovaná koupaliště cíleně vynechávám, pokud to jde. Řešíme to : přehrada Žermanice - máme ji za humny, 20-30 minut jízdy na kole (jsem zvědavý, za kolik to bude na skůtru :)), stejně daleko máme i Těrlicko,  ale to má totálně hnusnou vodu prakticky pořád, Žermandy jsou na tom o moc líp.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama